Umbra Abtropfmatte Udry Mini faltbar, Grau
CHF 8.70
3 in stock
Description
Umbra Abtropfmatte Udry Mini faltbar, Grau
Additional information
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295504454 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 1004301-149 |
| Tiefe | 50 cm |
| Breite | 33 cm |
| Detailfarbe | Grau |
| Geschirrhalterung | Besteckhalter |
| Tellerhalterung | |
| Höhe | 3 cm |
| Produkttyp | Abtropfmatte |
You must be logged in to post a review.




































Reviews
There are no reviews yet.