Umbra Abtropfgestell Udry Over the Skin Grau
CHF 17.40
5 in stock
Description
Umbra Abtropfgestell Udry Over the Skin Grau
Additional information
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295361415 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 1016883-149 |
| Tiefe | 51 cm |
| Breite | 57 cm |
| Detailfarbe | Grau |
| Geschirrhalterung | Besteckhalter |
| Tellerhalterung | |
| Höhe | 17 cm |
| Produkttyp | Abtropfgestell |
You must be logged in to post a review.


































Reviews
There are no reviews yet.