Umbra Abtropfgestell Udry Denim
CHF 11.70
5 in stock
Description
Umbra Abtropfgestell Udry Denim
Additional information
| Weight | 0.50 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295429436 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 330720-1050 |
| Tiefe | 61 cm |
| Breite | 46 cm |
| Detailfarbe | Dunkelblau |
| Geschirrhalterung | Besteckhalter |
| Pfannenhalter | |
| Tassenhalterung | |
| Tellerhalterung | |
| Höhe | 4 cm |
| Produkttyp | Abtropfgestell |
You must be logged in to post a review.






























Reviews
There are no reviews yet.