Umbra Spiegel Hubba 86 cm, messingfarben
CHF 101.10
1 in stock
Description
Umbra Spiegel Hubba 86 cm, messingfarben
Additional information
| Weight | 7.648 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295312639 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 1012715-104 |
| Tiefe | 3 cm |
| Breite | 86 cm |
| Höhe | 86 cm |
| Detailmaterial | Metall |
| Grundmaterial | Metall |
You must be logged in to post a review.
































Reviews
There are no reviews yet.