Umbra Schmuckschatulle Ferris 19 x 4 cm, Nature
CHF 26.00
4 in stock
Description
Umbra Schmuckschatulle Ferris 19 x 4 cm, Nature
Additional information
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295412070 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 1021415-390 |
| Detailfarbe | Nature |
| Breite | 19 cm |
| Höhe | 4 cm |
| Detailmaterial | Holz |
| Grundmaterial | Holz |
| Abschliessbar | Nein |
You must be logged in to post a review.



























Reviews
There are no reviews yet.