Umbra Ringhalter Ferris Jewelry Organizer, Chrome
CHF 37.60
3 in stock
Description
Umbra Ringhalter Ferris Jewelry Organizer, Chrome
Additional information
| Weight | 1.00 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295428842 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 1022532-158 |
| Detailfarbe | Chrom |
| Breite | 4 cm |
| Höhe | 19 cm |
| Detailmaterial | Aluminium |
| Grundmaterial | Metall |
| Abschliessbar | Nein |
You must be logged in to post a review.

































Reviews
There are no reviews yet.