Umbra Ringhalter Ali Cat 16 x 14 x 17 cm, Chrom
CHF 10.20
5 in stock
Description
Umbra Ringhalter Ali Cat 16 x 14 x 17 cm, Chrom
Additional information
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295447881 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 1023419-158 |
| Detailfarbe | Chrom |
| Breite | 17 cm |
| Höhe | 14 cm |
| Detailmaterial | Metall |
| Grundmaterial | Metall |
| Abschliessbar | Nein |
You must be logged in to post a review.
































Reviews
There are no reviews yet.