Umbra Garderobenleiste Flip 30 x 6 x 3 cm, Nature
CHF 17.40
10 in stock
Description
Umbra Garderobenleiste Flip 30 x 6 x 3 cm, Nature
Additional information
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295414500 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 318853-390 |
| Tiefe | 3 cm |
| Breite | 30 cm |
| Höhe | 6 cm |
| Detailmaterial | Holz |
| Metall | |
| Grundmaterial | Holz |
You must be logged in to post a review.






























Reviews
There are no reviews yet.