Umbra Abtropfmatte Udry faltbar, Beige
CHF 11.70
4 in stock
Description
Umbra Abtropfmatte Udry faltbar, Beige
Additional information
| Weight | 0.475 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295475051 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 330720-354 |
| Tiefe | 60 cm |
| Breite | 45 cm |
| Detailfarbe | Beige |
| Geschirrhalterung | Besteckhalter |
| Tellerhalterung | |
| Höhe | 3 cm |
| Produkttyp | Abtropfmatte |
You must be logged in to post a review.




































Reviews
There are no reviews yet.