Umbra Bilderrahmen Flute Messing, 13 x 18 cm
CHF 14.50
9 in stock
Description
Umbra Bilderrahmen Flute Messing, 13 x 18 cm
Additional information
| Weight | 0.765 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295419925 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 1021416-104 |
| Detailfarbe | Messing |
| Bildformat | 10 x 15cm |
| 13 x 18cm | |
| Rahmenformat | 13 x 18 cm |
| Detailmaterial | Stahl |
| Zink | |
| Grundmaterial | Glas |
| Metall |
You must be logged in to post a review.




































Reviews
There are no reviews yet.