Umbra Bilderrahmen Bellwood Schwarz, 10 x 15cm, 13 x 18cm
CHF 17.40
4 in stock
Description
Umbra Bilderrahmen Bellwood Schwarz, 10 x 15cm, 13 x 18cm
Additional information
| Weight | 0.80 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295418485 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 1019922-040 |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Bildformat | 10 x 15cm |
| 13 x 18cm | |
| Rahmenformat | 13 x 18 cm |
| Detailmaterial | Holz |
| Stahl | |
| Grundmaterial | Glas |
You must be logged in to post a review.




































Reviews
There are no reviews yet.