Umbra Spiegel Hubba Pebble 61 x 91 cm, Gold
CHF 86.60
Out of stock
Description
Umbra Spiegel Hubba Pebble 61 x 91 cm, Gold
Additional information
| Weight | 5.48 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295381598 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 1018529-104 |
| Tiefe | 3 cm |
| Breite | 91 cm |
| Höhe | 61 cm |
| Detailmaterial | Metall |
| Grundmaterial | Glas |
You must be logged in to post a review.




































Reviews
There are no reviews yet.