Umbra Regal Bellwood 61 x 170 cm, Nature
CHF 129.90
Out of stock
Description
Umbra Regal Bellwood 61 x 170 cm, Nature
Additional information
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295357760 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 1016840-668 |
| Nachhaltigkeit | Nicht angegeben |
| Detailmaterial | Esche |
| Eukalyptus | |
| Stahl | |
| Grundmaterial | Holz |
| Metall | |
| Detailfarbe | Nature |
| Breite | 61 cm |
| Höhe | 170 cm |
You must be logged in to post a review.






























Reviews
There are no reviews yet.