Umbra Bilderrahmen Flute Messing, 20 x 25 cm
CHF 23.10
8 in stock
Description
Umbra Bilderrahmen Flute Messing, 20 x 25 cm
Additional information
| Weight | 1.56 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295424875 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 1022482-104 |
| Detailfarbe | Messing |
| Bildformat | 10 x 15cm |
| 13 x 18cm | |
| Rahmenformat | 20 x 25 cm |
| Detailmaterial | Stahl |
| Zink | |
| Grundmaterial | Glas |
| Metall |
You must be logged in to post a review.





































Reviews
There are no reviews yet.