Umbra Raumteiler Anywhere Rod Weiss
CHF 37.60
8 in stock
Description
Umbra Raumteiler Anywhere Rod Weiss
Additional information
| Weight | 3.089 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295334129 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 1012718-660 |
| Detailfarbe | Weiss |
| Breite | 167 cm |
| Länge | 304 cm |
| Detailmaterial | Stahl |
| Grundmaterial | Metall |
You must be logged in to post a review.
































Reviews
There are no reviews yet.