Umbra Bilderrahmen Bellwood Nature/Transparent, 13 x 8/10 x 15 cm
CHF 17.40
23 in stock
Description
Umbra Bilderrahmen Bellwood Nature/Transparent, 13 x 8/10 x 15 cm
Additional information
| Weight | 0.765 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295398541 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 1019922-390 |
| Detailfarbe | Nature |
| Transparent | |
| Bildformat | 10 x 15 cm |
| 13 x 18 cm | |
| Rahmenformat | 19 x 24 cm |
| Detailmaterial | Buche |
| Glas | |
| Pappel | |
| Stahl | |
| Grundmaterial | Glas |
| Holz | |
| Metall |
You must be logged in to post a review.



































Reviews
There are no reviews yet.