Umbra Schmuckschatulle Stowit Weiss/Holz
CHF 43.30
8 in stock
Description
Umbra Schmuckschatulle Stowit Weiss/Holz
Additional information
| Weight | 2.255 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295452632 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 290245-668 |
| Detailfarbe | Nature |
| Breite | 22 cm |
| 26 cm | |
| Höhe | 12 cm |
| Detailmaterial | Holz |
| Metall | |
| Grundmaterial | Holz |
| Abschliessbar | Nein |
You must be logged in to post a review.




























Reviews
There are no reviews yet.