Umbra Schmuckschatulle Stowit Mini 15 x 17 cm, Nature/Weiss
CHF 28.90
6 in stock
Description
Umbra Schmuckschatulle Stowit Mini 15 x 17 cm, Nature/Weiss
Additional information
| Weight | 1.16 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295522199 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 1005314-390 |
| Detailfarbe | Nature |
| Weiss | |
| Breite | 17 cm |
| Höhe | 11 cm |
| Detailmaterial | Holz |
| Grundmaterial | Holz |
| Abschliessbar | Nein |
You must be logged in to post a review.































Reviews
There are no reviews yet.