Umbra Schmuckschatulle Spindle 19 x 13 cm, Weiss
CHF 26.00
Out of stock
Description
Umbra Schmuckschatulle Spindle 19 x 13 cm, Weiss
Additional information
| Weight | 0.82 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295282437 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 308712-660 |
| Detailfarbe | Weiss |
| Breite | 19 cm |
| Höhe | 13 cm |
| Detailmaterial | Holz |
| Grundmaterial | Holz |
| Abschliessbar | Nein |
You must be logged in to post a review.
































Reviews
There are no reviews yet.