Umbra Schmuckschatulle Tesora 13 x 12 cm, Nature
CHF 23.10
1 in stock
Description
Umbra Schmuckschatulle Tesora 13 x 12 cm, Nature
Additional information
| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| ean_code | 028295412063 |
| garantie | 24 |
| hersteller | Umbra |
| herstellernummer | 1021398-1291 |
| Detailfarbe | Nature |
| Breite | 13 cm |
| Höhe | 12 cm |
| Detailmaterial | Holz |
| Grundmaterial | Holz |
| Abschliessbar | Nein |
You must be logged in to post a review.




























Reviews
There are no reviews yet.